سرویس و تعمیرات آبگرمکن دیواری در محل تبریز تمامی برند ها

ایرادهای آبگرمکن دیواری تعمیرات آبگرمکن دیواری و زمینی در تبریز
سرویس و تعمیرات آبگرمکن دیواری در محل تبریز

راهنمای خرید آبگرمکن * سوخت تمیز و ارزان : اگر هزینه و دسترسی به سوخت برای شما اهمیت دارد ، هنگام خرید به نوع سوخت آبگرمکن توجه کنید . به طور متداول ، آبگرمکن ها در انواع گازی ، نفتی و برقی عرضه می شود . گاز در مقایسه با سایر سوخت ها ، سوختی تمیز و ارزان می باشد که در کشور ما در اکثر نقاط در دسترس می باشد .

ایمنی : اگر ایمنی خانواده تان برایتان اهمیت دارد و می خواهید با خیالی آسوده از آب گرم استفاده کنید ، آبگرمکنی انتخاب کنید که علاوه بر سیستم های ایمنی استاندارد ، به شیر اطمینان و کلید حرارتی نیز مجهز باشد . دقت و سخت گیری در انتخاب لوازم خانگی ، ایمنی خانه و خانواده شما را تضمین می کند .

دوام دستگاه : نشان استاندارد ملی بر روی آبگرمکن نشانگر دوام و کیفیت دستگاه می باشد . داشتن استاندارد ملی برای تمام دستگاههای گازسوز و داشتن برچسب انرژی برای تمام آبگرمکن های دیواری الزامی است . همچنین تایید سازمان های معتبر داخلی و خارجی دیگر ، مانند استاندارد کیفیت اروپا (CE) کیفیت بالای دستگاه را نشان می دهد .

آب گرم فوری : اگر می خواهید به محض باز کردن شیر آب ، آب گرم داشته باشید ، آبگرمکنی انتخاب کنید که آب را فوری و در هنگام استفاده گرم کند. به این ترتیب ، هیچ وقت معطل گرم شدن آب نمی شوید .

آب گرم مستمر : اگر می خواهید هیچ وقت موقع استحمام آب سرد نشود حتی وقتی که چند نفر پشت سر هم از حمام استفاده می کنند ، آبگرمکنی انتخاب کنید که آب گرم دایمی در اختیار شما قرار دهد . پیشنهاد می کنیم در این حالت از آبگرمکن با مخزن بزرگ و یا آبگرمکن دیواری با ظرفیت حرارتی بالا استفاده کنید .

کم فشار : فشار آب در مناطق مختلف متفاوت است . اگر در منطقه ای زندگی می کنید که فشار آب در آنجا پایین تر از حد معمول است ، آبگرمکنی انتخاب کنید که با فشار کم آب نیز کار کند .  اگر چه برای راه اندازی آبگرمکن های کم فشار نیز حدقل فشار آب ضروری می باشد چرا که در غیر اینصورت آبگرمکن روشن نخواهد شد . در صورت امکان می توانید آبگرمکن مخزنی ایستاده استفاده کنید .

کم مصرف : اگر می خواهید در طول سال هزینه کمتری بابت مصرف گاز بپردازید ، آبگرمکنی انتخاب کنید که با مصرف کمتر گاز ، آب گرم مورد نیاز شما را تامین کند . توجه کنید که میزان مصرف گاز آبگرمکن های دیواری بر روی برچسب انرژی آن مشخص شده است . آبگرمکن های  دیواری نسبت به انواع ایستاده گاز کمتری مصرف می کند .در صورتی که  شما از گاز کپسولی استفاده می کنید و یا اینکه از آبگرمکن درجایی استفاده می کنید که  ممکن است برای مدت چند روز و یا چند هفته از آن استفاده نشود (مثل ویلاها) استفاده از  آبگرمکن های جرقه زن بدون شمعک  را پیشنهاد می کنیم . در این آبگرمکن ها در زمان باز شدن شیر آب سیستم جرقه زن دستگاه را روشن می کند  و بلافاصله آب گرم در اختیار شما خواهد بود .

اندازه مناسب : اگر می خواهید از فضای خانه بهتر استفاده کنید ، آبگرمکنی انتخاب کنید که با فضای خانه متناسب باشد . نصب یک آبگرمکن بسیار بزرگ در آشپزخانه کوچک مناسب نیست . علاوه بر آن آبگرمکنی انتخاب کنید که با اشغال فضای کمتر ، آب گرم مورد نیاز شما را تامین کند .

خدمات مطمئن : تمام لوازم خانگی بعد از مدتی احتیاج به تنظیم و تعمیر دارند . هنگام خرید به مدت ضمانت و خدمات پس از فروش توجه نمایید .آبگرمکنی انتخاب کنید که به راحتی بتوانید با شرکت سازنده آن تماس بگیرید . فراموش نکنید که نصب ، بازرسی و تعمیر لوازم خانگی گازسوز کاری است تخصصی و بایستی توسط سرویسکار مجاز و متخصص انجام شود 

لیست برند های آبگرمکن

آبگرمکن بوتان تمامی مدل ها b3115 و و و 

آبگرمکن پرشین صنعت اصفهان تمامی مدل ها

آبگرمکن سایوا گستر تمامی مدل ها

آبگرمکن صنعتی سوزان تبریز تمامی مدل ها

آبگرمکن لورچ تمامی مدل ها

آبگرمکن مشـهد دوام تمامی مدل ها

آبگرمکن بوتان تمامی مدل ها

آبگرمکن تولیدی صنعتی گالان تمامی مدل ها

آبگرمکن سپهر الکتریک تمامی مدل ها

آبگرمکن آزمونکار تمامی مدل ها

آبگرمکن دونار خزر تمامی مدل ها

آبگرمکن خارجی تمامی برند ها و مارک ها

و غیره....

تعمیر آبگرمکن در تبریز

تعمیر ابگرمکن با کادر مجرب در منزل با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

سرویس دهی و تعمیرات کلی آبگرمکن های دیواری و زمینی با با قیمت مناسب و کیفیت بالا فقط با یک تماس مشتری دائمی ما خواهین بود.

24 ساعت در تمامی نقاط تبریز

شماره تلفن های تماس

09337571947

09149134663


مدل : آبگرمکن شمعک دائم B4108 مدل : آبگرمکن شمعک دائم B3112 مدل : آبگرمکن شمعک دائم B3115 مدل : آبگرمکن شمعک دائم B3118  مدل : آبگرمکن کپسولی (گاز مایع) B3115 آبگرمکن گازی آبگرمکن گازی ظرفیت مخزن : الف : ۱۶۴ لیتر ب : ۱۶۴ لیتر ج : ۱۲۰ لیتر نوع گازمصرفی برای هر سه : طبیعی ، مایع نوع ورق مخزن :

آبگرمکن های مخزنی تعمیرات لوازم خانگی در تبریز JAW 100 JAW 160 JAW 200m JAW 200 specification مشخصات (گاز طبیعی (شهری Natural Gas (گاز طبیعی (شهری Natural Gas نفت سف آبگرمکن مدلMD401B نوع آبگرمکن ابعاد ارتفاع*عرض*طول مصرف گاز ظرفیت حرارتی راندمان حرارتی وزن ظرفیت مخزن فشار گاز مقایسه آبگرمکن آبگرمکن از شرکت ارج آبگرمکن 

آبگرمکنهای گازی دیواری AZ.iPS. مشخصات فنی آبگرمکن دیواری آیونایزی مدل 16 عمق) x عرض x ابعاد(ارتفاع AZ.iPS. مدل : 16 275x400x690 mm 16380 kcal/h : ظرفیت حرارتی 1.5

آبگرمکن گاز سوز آبگرمکن گاز سوز گروه صنعتی آدنیس آبگرمکن گاز سوز دیواری مدل کابینتی گرم کردن آب، خود یک فرایند ترمودینامیکی است که از صورت‌های مختلف انرژی برای