تعمیر و نصب یخچال فریزر  + ساید بای ساید در محل تبریز

سرویس تعمیر نصب یخچال های برند شرکت های ال جی ، سامسونگ ، بوش ، هیمالیا ، بکو ، اسنوا ، دوو ، امرسان ، پارس ، سینجر ، ایستکول ،هاردستون 
LG - Samsung - Himalia - Beko - Snowa - Daewoo - Emersun - Pars
تعمیر و نصب یخچال فریزر ساید بای ساید در محل تبریز
09374353335 - 09143039646

هر آنچه باید درباره خرید یخچال فریزر که حتما بدانید:

برای انتخاب یک یخچال فریزر تنها کافی است به چند نکته کوچک اما کاربردی و مهم دقت کنید. الزاما مدلی که تمامی امکانات زیر را داشته باشد، بهترین مدل یخچال فریزر نیست اما هر چه این قابلیت ها در مدلی که متناسب با بودجه تان انتخاب می کنید بیشتر باشد انتخاب کاربردی تری خواهد بود.

نمایشگر و آلارم

قرار گرفتن نمایشگر دیجیتالی روی بدنه نه تنها جلوه بهتری به یخچال فریزر می دهد بلکه با یک نگاه به آن می توانید هر نوع اشکالی در سیستم خنک کنندگی یا موتور را تشخیص دهید. نمایشگرهای LED نسبت به نمایشگرهای LCD تفاوت چندانی در ظاهر ندارند اما قیمتشان بالاتر است.

کنترل سرمایه برفک زدایی و تصفیه هوا

برفک زدایی اتوماتیک یکی از مهمترین قابلیت های یخچال فریزر به حساب می آید چون نه تنها زحمت شما را کم می کند بلکه مصرف برق دستگاه را هم پایین می آورد. هر چه تعداد سیستم های خنک کنندگی بالاتر باشد کیفیت خنک کنندگی بالاتر می رود و البته تاثیر مستقیمی روی قیمت یخچال فریزر خواهد داشت.

استفاده از کربن در بدنه و لاستیک دور در ضدباکتری، باعث می شود مواد غذایی ماندگاری بیشتری داشته باشد و البته بوی مواد غذایی درون محفظه یخچال یا فریزر پخش نشود.

محفظه صفر درجه و بار خانگی

این امکانات تقریبا امکانات اضافه و غیرضروری به حساب می آید. هر چند بارخانگی کمک می کند تا طول عمر یخچال بالاتر بروداما محفظه صفر درجه تنها برای مواد غذایی تازه کاربرد دارد. اگر عادت به خرید روزانه دارید حتما به داشتن محفظه صفر درجه در مدل انتخابی تان دقت کنید.

برچسب انرژی

در بین یخچال های موجود در بازار ایران چه مدل های تولید داخلی و چه مدل های وارداتی می توانید مدل هایی در رده مصرف انرژی A پیدا کنید اما برچسب مصرف انرژی +A را تنها در مدل های وارداتی می بینید. این برچسب هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ میران به صرفه و اقتصادی بودن یخچال اهمیت زیادی دارد.

تعداد محدودی از خریداران قبل از خرید می دانند چه مدلی با چه ظرفیتی مناسبشان است. در حالی که انتخاب ظرفیت مناسب شاید سخت ترین و مهم ترین بخش خرید یخچال فریزر به حساب بیاید. به طور معمول برای یک خانواده دو نفره یخچالی با ظرفیت 160 تا 200 لیتر کفایت می کند اما برای خانواده های پرجمعیت بهتر است سراغ مدل های 500 تا 700 لیتری بروید که شامل مدل های ساید بای ساید و دوقلو می شود.

یخچال های هتلی

تنها زمانی که فضای کافی برای قرار دادن مدل های بزرگتر وجود نداشته باشد خریدن این مدل ها پیشنهاد می شود. قیمت مدل های هتلی تفاوت خیلی کمی با مدل های دو در بالا و پایین دارد و ظرفیتشان بین سه تا هفت فوت است. بزرگترین نقطه ضعف یخچال های هتلی نداشتن جایخی و فریزر است. اگر با تمام این تفاسیر قصد خرید یخچال هتلی را دارید می توانید مدل 170-AFR هوور را با ظرفیت 6 فوت و قیمت 340 هزار تومان انتخاب کنید. اگر هم بخواهید از برندهای شناخته شده تر و البته گران قیمت تر انتخاب کنید مدل پنج فوتی ERU13500 الکترولوکس با قیمت یک میلیون و 355 هزار تومان در بازار وجود دارد تعمیر لوازم خانگی در تبریز .

یخچال های دو در

این مدل ها به خاطر ظرفیت پایین فریزر و فضای کم چندان پیشنهاد نمی شود اما برای آشپزخانه های کوچک گزینه ای بهتر از این مدل ها وجود ندارد. مدل 1666-RF امرسان 16 فوت ظرفیت دارد، تنها با بدنه سفیدرنگ تولید می شود و برای کسانی مناسب است که با بودجه کم می خواهند یخچال فریزر انتخاب کنند. .

ساید بای سایدها

پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر در بازار ایران مدل های ساید بای ساید است. فروش بالای این مدل ها شاید بیشتر به خاطر طراحی بدنه و زیبایی ظاهری شان باشد اما ظرفیت ایین فریزر مدل های ساید بای ساید باعث می شود خانواده های پرجمعیت زحمت و هزینه خرید یک فریزر جداگانه را متحمل شوند.

یخچال فریزرهای سه در
بعضی از مدل های سه در جزو دسته ساید بای سایدها هستندو بعضی دیگر در دسته مدل های یخچال فریزر بالا و پایین قرار می گیرند. تنها مزیت خرید این مدل ها امکان تنظیم جداگانه یکی از محفظه هاست. البته به خاطر تفکیک فضا و قابلیت استفاده از درهای مختلف هم دسترسی آسانتری به مواد غذایی خواهید داشت و هم آسیب پذیری دستگاه پایین می آید.

یخچال فریزرهای دوقلو
مدل های دوقلو را با دقت بیشتری انتخاب کنید. قیمت این مدل ها کمی بیشتر از مدل های ساید بای ساید است و فضای زیادی اشغال می کند. در نتیجه تنها برای آشپزخانه های بزرگ مناسبند. از طرفی فریزر فضای بسیار زیادی دارد و حجم بالایی از مواد غذایی را در خود جای می دهد.

درباره فریزر نیز مانند بسیاری موارد دیگر تصورات اشتباهی وجود دارد که به برخی نکات برای رفع این اشتباه ها اشاره می کنیم.
همه سبزیجات برای فریز کردن مناسب نیستند ؛سبزیجات نرم و لطیفی مانند کاهو هنگامی که فریز شوند خراب شده و خواص غذایی خود را از دست می دهند

 سس های کرمی نیز داخل فریزر به اصطلاح بریده شده و غیرقابل استفاده می شوند

قهوه هم نباید در فریزر گذاشته شود؛ به ویژه قهوه تیره

یکی دیگر از مواد غذایی که نباید در فریزر نگهداری شود تخم مرغ است

غذاها نباید برای مدت نامحدود داخل فریزر نگهداری شوند؛ به ویژه انواع سوپ، غذاهای آب پز، گوشت پخته، غذاهای استیکی و سرانجام برشته شده ها

 فریز کردن، تمام باکتری ها را نمی کشد

غذاهای فریز شده باکتری ها را غیرفعال می کند اما آنها را از بین نمی برد. این سخن به معنی آن است که اگر غذای آلوده داخل فریزر قرار بگیرد، به همان میزان مضر خواهد بود و باکتری های آن فقط غیرفعال می شوند. با گرم کردن دوباره آن، باکتری ها فعال شده و غذای شما سالم نخواهد بود

اگر گوشتی که طبخ نشده بارها بیرون از فریزر قرار بگیرد و یخ آن باز شود خاصیت خود را به کلی از دست می دهد. بهترین راه برای نگهداری گوشت این است که آن را تازه مصرف کنید

 فریزر بهترین جا برای نگهداری طولانی مدت غذا نیست

دما در فریزر نیز هر زمان که در آن باز و بسته می شود تغییر می کند. ممکن است غذا یخ زده باقی بماند اما روند فریز شدن آن کند پیش برود و کریستال های یخی یا به اصطلاح برفک نیز داخل فریزر ایجاد شود، بنابراین تا می توانید درهای فریزر را فقط در مواقع لزوم باز کنید

منبع؛ http://gr-fl.com/

انواع برند های یخچال

یخچال و فریزر سامسونگ مدل POLARIS

یخچال و فریزر بوش مدل GSN36VL30-KSV36VL30

یخچال و فریزر ال جی مدل SXB55

یخچال و فریزر سامسونگ مدل ROSSO

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR20PN-RZ20PN

یخچال و فریزر ال جی مدل SXP45

یخچال و فریزر امرسان مدل BFH20T

یخچال و فریزر سینجر مدل SC-54S

یخچال و فریزر سینجر مدل HC-702WE French Door

یخچال و فریزر امرسان مدل TF11220

یخچال ایستکول مدل TM-919

یخچال ساید بای ساید ال جی بنتلی مدل SXB53

یخچال ایستکول مدل TM-835

یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT580

یخچال و فریزر سام مدل RF-T26

یخچال امرسان مدل HRI1060

یخچال و فریزر سام مدل RF-S12

یخچال و فریزر ایکس ویژن مدل XVR-B703D

یخچال و فریزر سامسونگ مدل FSR14

یخچال ایستکول مدل TM-835

یخچال و فریز ساید بای ساید ویرپول مدل 5VGI6FARAF01

یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR20PN-RZ20PN

یخچال و فریزر ال جی مدل SXP45

فریزر ایستکول مدل TM-946-4D

یخچال هاردستون مدل HS-RF-M5W

و و و غیره

کلیه خدمات پس از فروش مربوط تعمیرات یخچال فریزر  ساید بای ساید دیواری در شهر تبریز پذیرفته میشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال در محل تبریز

سرویس دهی و تعمیرات کلی یخچال فریزر  + ساید بای ساید با با قیمت مناسب و کیفیت بالا فقط با یک تماس مشتری دائمی ما خواهین بود.

24 ساعت در تمامی نقاط تبریز

شماره تلفن های تماس

09374353335 - 09143039646